Összes termék (22 tétel)
Ékszer
(22)
aranykarlánc
(22 tétel)
Keresőszó: aranykarlánc
14 karátos arany karlánc 19 cm
14K-os arany karlánc uniszex
CSODÁS 11G-OS 14K-OS ARANY KARLÁNC!
Mutatós Lou Vuitton utánzat nagyon szép női 14 kr arany karlanc eladó!Ara:100.000.-
Nagyon szép /19 cm/és jó méretű 14 kr arany karlanc Hordatlan állapotban eladó!Ara:75.000.-
14kr arany karlanc szép és hordatlan állapotban eladó!Ara:120.000.-
Hordatlan és gyönyörű 14 kr arany karlanc eladó!Ara:89.000.-
Női arany karlánc, 14 k. magyar fémjellel,19.7 g. Gyönyörű újszerű darab.
14K arany karlánc / smaragd, brill
14K arany karlánc / türkiz
GYÖNYÖRŰ UNISEX 2 SZÍNŰ 14K ARANY KARLÁNC! 4,4G!
1 Forintról! Antik Korall ( Br. 23 gramm) Arany Karlánc, Karkötő 14 karátos nagy kapoccsal!
Mutatós szép 14kr arany karlánc eladó!Ara:96000.-
14 kr arany szép aranykarlanc eladó!Ara:38.000.-
Női arany karlánc
Hordatlan nagyon szép 14 kr arany karlanc eladó!Ara:195000.-
9 K-os, sérült arany karlánc
8 karátos arany karlánc 12,6 gramm!!
ÚJSZERŰ 14 KARÁTOS ARANY KARLÁNC,(Anyák napjára,ballagásra)
ÚJSZERŰ,14 KARÁTOS VASTAGABB ARANY KARLÁNC 3,1 gramm
10karatos görög antik arany karlanc 19cm hosszu 21,7
14 karátos sárga arany karlánc