Összes termék (91 tétel)
Ékszer
(91)
aranyozott bross
(91 tétel)
Keresőszó: aranyozott bross
1. oldal / 2
Pici De Nagyon Mutatós Új Aranyozott Szines Kőves Pillangó Bross
Új Aranyozott Több Szines Kővel Ékesitett Bross
Borostyán kitűző a dédimama kincseládájából
8 db Különböző Anyagú Bross
5+1 aranyozott fém bross +medál
2 db Aranyozott Aurora Borealis Kövekkel Ékesitett Bross!
2 db Szikrázó Köves Bross!
Nyárvégi Kiárusitás!!Új! Pierre Cardin Nyaklánc Jelzéssel Ellátott
Antik aranyozott ametiszt köves bross
!Aranyozott Láncon Aranyozott Adventura Ásványi Medál
Aranyozott Láncon Aranyozott Nyitható Mágnes Záras Medálal
149T1Ft-ról Aranyozott Ezüst 10,2g kézműves fülbevaló apró Brillekkel, természetes Rubinok Smaragdok
159T. 1Ft-ról Aranyozott Ezüst 4,81g kézműves gyűrű apró Brillekkel természetes Rubinok, Smaragdok
D Orleans medál , aranyozott fém
Aranyozott ezüst, kagyló berakásos, nagy méretű medál
3 aranyozott fém bross
Régi aranyozott réz bross Limoges porcelánnal
KÜLÖNLEGES ANTIK SZECESSZIÓS KÉK KŐ ZAFÍR? DÍSZÍTÉSŰ ARANYOZOTT LEMEZELT BROSS KITŰZŐ
ANTIK BIEDERMEIER SZÍV SZÍVECSKE ÉS OPÁL DÍSZÍTÉSŰ KÜLÖNLEGES ARANYOZOTT LEMEZELT BROSS KITŰZŐ
461T. 1 Forintról! Antik ezüst (13,4 g) tűzi aranyozott Bross Zöld és Vörös kövekkel, gyöngyökkel.
417T. 1 Forintról! Antik Gyémánt (0,3 Ct) Nemes Opál (kb. 1Ct) Rubin (kb 0,3 Ct) medál, Arany-ezüst
Régi gyöngyökkel, ékkövekkel díszített bross+klipsz
351T. 1 Forintról! Aranyozott ezüst (12,7 g) medál, hatalmas (25x20 mm) Türkiz kővel!
327T. 1 Forintról! Aranyozott 925-ös ezüst Medál, angol jelzésekkel, Oroszlánnal, 14,8 gramm!
237T. 1 Forintról! Aranyozott ezüst Antik Biedermeier zománcozott virág mintás Bross Gyönggyel!
240T. 1 Forintról! Antik Aranyozott ezüst Biedermeier Bross, Türkizekkel és Gyöngyökkel!
238T. 1 Forintról! Antik Arany lemezelt, zománcozott, ezüst Biedermeier Bross! Br súly.: 12,8 gramm
236T. 1 Forintról! Antik aranyozott ezüst Biedermeier Bross Türkiz és Korál virágokkal!
Olivin zöld köves aranyozott ezüst medál
Antik gránit medál
TŰZZOMÁNC? VIRÁG MEDÁL
D'ORLAN ZÖLD SZEMŰ Smaragd ? PÁRDUC JELZETT ,SORSZÁMOZOTT, ARANYOZOTT BROSS KITŰZŐ
ESCADA BY MARGARETHA LEY JELZETT ARANYOZOTT BROSS KITŰZŐ
ZAPPE MADE IN AUSTRIA JELZETT ARANYOZOTT KÖVEKKEL DÍSZÍTETT BROSS KITŰZŐ
ANTIK BIEDERMEIER ARANYOZOTT TŰZOPÁL OPÁL KŐ DÍSZÍTÉSŰ BROSS KITŰZŐ ARANYOZOTT TŰ MELLTŰ DÍSZTŰ
2db!!! RÉGEBBI RETRO EZÜST MALAC ÉS ARANYOZOTT EZÜST MEDÁL FÜGGŐ
SOK ANTIK RETRO ARANYOZOTT EZÜSTÖZÖTT BIZSU ÉKSZER DÍSZGOMB BROSS MEDÁL FÜLBEVALÓ KITŰZŐ
ARANYOZOTT EZÜST RÉGEBBI SZÉTNYÍTHATÓS NAGYOBB MÉRETŰ FÉNYKÉPTARTÓS MEDÁL GRÁNÁTKÖVES DÍSZÍTÉSSEL
ANTIK KÜLÖNLEGES JELZETT "S" SZECESSZIÓS EZÜSTÖZÖTT BROSS KITŰZŐ ARANYOZOTT TŰ NŐI PORTRÉ
RÉGEBBI ARANYOZOTT TÜRKÍZ KÖVEKKEL DÍSZÍTETT 925 STERLING EZÜST MEDÁL GYŰRŰ FÜLBEVALÓ SZETT
ANTIK GRÁNÁTKÖVES 900 EZÜST ARANYOZOTT GRÁNÁT EZÜST MEDÁL GYŰRŰ FÜLBEVALÓ SZETT
2 DB KÜLÖNLEGES ANTIK ARANYOZOTT PIROS ÉS KÉK KÖVES ANTIK MEDÁL
Aranyozott teknősbéka kitűző, kéz, fej, láb mozog
Régi jelzett aranyozott nagy kék köves Szovjet bross
Antik bross valódi kövekkel aranyozott
Tűzi aranyozott Antik csúszka medál
1 Forintról! Antik aranyozott medál gyöngyházzal, zománccal, féldrága kövekkel
1Forintról! Gránátos, igazgyöngyös aranyozott ezüst bross kitűző
1 Forintról! Tűzi aranyozott antik ezüst medál, zománcozott türkizzel, almandinnal és gyöngyházzal
1 Forintról! Antik aranyozott ezüst Bross, gyöngyökkel és almandinokkal
Aranyozott ezüst kitűző - filigrán
Vintage 1950 k Monet bross
Antik ezüst bross gránátokkal és acháttal
Aranyozott, abalon kagylóval díszített páva medál
Valódi Orosz borostyán aranyozott /585/ bross
Aranyozott, köves ezüst medál
Antik aranyozott ezüst bross markazitokkal
Bámulatos teknőspáncél bross ezüsttel és aranyozott lemezekkel díszítve a viktóriánus korból
Aranyozott Cameo kitűző
Borostyán medál sárga opak aranyozott ezüst foglalatban.
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: