Összes termék (28 tétel)
Egyéb régiség
Ékszer
Gyűjtemény
(7)
(8)
Könyv
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
avar
(28 tétel)
Keresőszó: avar
029 --- Futott képeslap Mosonmagyaróvár - a vár bejárata
D184296 Régi képeslap Kőszeg Út a vár mellett - p 1935
Ismeretlen festő: A vár ostroma F00490
Szabó Vladimir rézkarca, Pestről a Vár
Veszprémi Endre: avar kori lovas és fegyverzete
Copie jelzéssel avar ötvös medál lánccal múzeumi másolat
Tichy Kálmán (1888-1968) : Falu hídja a vár alatt
Viharfelhők a vár felett különleges többszínű intarzia kép Dr. Márta Ferenc akadémikus hagyatékából
Bubelényi László: A vár előtt
Munkács, Rákóczi ház és a vár 1944 (45.)
Hollóházi őszi avar használt porcelán tányérok 3 mély 2 lapos pótlásra egyenként is
A Magyar Nemzeti Múzeum avar aranykatalógusa
Múzeumi másolat -avar ötvös kitűző
Magyarország,Visegrádi-hegység és a vár,látkép,postatiszta képeslap,1982
Bendefy László - Szkíták, hunok, avarok, magyarok - magyar őstörténet, történelem
Retro képeslap - Kőszeg, a vár Jurisich Miklós szobrával
Az ozora-tótipusztai avar fejedelmi sírok
Szabó Vladimir gyönyörű, színes rézkarca: Pestről a Vár, LX/300
Szabó Vladimír “Pestről a vár” rézkarc
Enyém a vár, tiéd a lekvár! Társasjáték játéktábla 1930 társasjátéktábla
Meissen emlék - tálka a vár látképével hibátlan meisseni !
Avarok pusztái
D146071 SÜMEG A püspöki kastély és a vár 1930-40
Major János: A Vár bástyája
Langobardok és Avarok a Kisalföldön
régi fémtábla ávár györgy lakatos budapest
VISEGRÁD LÁTKÉP A VÁR 1967
Gyöngyös medál avar kori motívummal