Összes termék (40 tétel)
(37)
Kerámia
bernáth
(40 tétel)
Keresőszó: bernáth
Gyönyörű olajfestmény. Bernáth Aurél aláírással.
Bernáth Aurél jelzéssel : Férfi portré kerámia zobor
Bernáth Aurél? Olaj vászon 65x39 1ft nmá
BERNÁTH ILMA: (1891-1961):Életkép
Bernáth Ilma:Virágárus lány a velencei mólón
Bernáth Aurél szignóval "Tájkép"
Bernáth Aurél : Naplemente a Balatonon, - gyönyörű antik festmény, akár 1 forintért!
Bernáth Aurél : " Nyári reggel Pöstyénben" - antik pasztell festmény - 1 forintos aukción!
Bernáth Aurél : Balatoni tájkép - 1 forintról, garanciával.
Bernáth Aurél szignóval olaj festmény
BERNÁTH AURÉL szignós nagyyméretű látványos festmény
BERNÁTH AURÉL: Bányató
Bernáth Aurél - Csónak a vízparton - olajfestmény, 1 forintról, garanciával!
Bernáth Aurél szignóval "Életkép"
BERNÁTH A jelzéssel:BÁNYATÓ
Bernáth Aurél - Göd - olajfestmény, garanciával, 1 forintos aukción.
"Bernáth Aurél - Marili leckét ír" - üvegezett keretben, 1 forintról.
"Bernáth Aurél- magányos lovasszekér"-?- 1 forintról, garanciával.
Bernáth Aurél...Tájkép...
Bernáth Aurél: Két rabbi
Bernáth Aurél +"Portré"
Bernáth Aurél...Tájkép...
Bernáth Ilma - Két női akt(?)olajfestmény garanciával, 1 forintról!
Bernáth Aurél "Tájkép"
Bernáth Aurélnak tulajdonítva: Balatoni kert - Gyönyörű! Garanciával!
Bernáth Aurél" Vízesés"
Bernáth Aurél "Budapest,budai látkép a szabadság híddal."Festmény.GARANCIA.
Bernáth Aurél "Életkép"
Bernáth Aurél: Bordighera
Bernáth Aurél? 1952 XII.
Bernáth Aurél?
Antik pasztell festmény papírra !!!Jelezve: Bernáth Aurél
BERNÁTH AURÉL:eredeti festménye
Bernáth Aurél : Kertben
Bernáth Aurél - Lánchíd a Dunával
Bernáth Ilma(1891-1961)Merengő hölgy.
Bernáth Aurél pasztell
Bernáth Aurél
Bernáth Aurél