Összes termék (26 tétel)
Kerámia
(16)
Porcelán
(7)
Szobor
bernard bloch
(26 tétel)
Keresőszó: bernard bloch
Osztrák szecessziós kerámia figura BERNARD BLOCH 1910 antik
Bernard Bloch NÉGER FEJ Kerámia
KLIMT Georg - Bernard Bloch - Ritka támaszkodó söröző- jelzett 26,5 cm
Bernard Bloch (1836-1909) antik ritka jelzett, pihenő szerecsen fiú kerámia.
ANTIK BERNARD BLOCH MAJOLIKA KÍNÁLÓ HIBÁTLAN, JELZETT, 26 CM
Bernard Bloch párban
KLIMT Georg - Bernard Bloch - Ritka majolika figura páros WIEN
Osztrák szecessziós majolika vázapár BERNARD BLOCH 1910 antik jelzett BB
Osztrák szecessziós majolika gyertyatartó pár, BERNARD BLOCH 20. század eleje, hibátlan
Bernard Bloch kerámia
Bernard Bloch
Bernard Bloch
Alt Wien Bernard,Bernhard Bloch & Co Kosaras Hölgy Terrakotta Asztalközép Eichwald Váza Szobor 33 cm
Antik Bernard Bloch , Eichwald KERAMIA 1910 art deco
Bernard,Bernhard Bloch & Co 1895-1920 Kosaras Hölgy Majolika Asztalközép Eichwald Szobor 32 cm
Nagyon szép Bernard Bloch terrakotta szobor.
Bernard Bloch nagyon szép hibátlan terrakotta szobor.
Bernard Bloch kaspó art nouveau, szecesszió
Bernard Bloch
Bernard Bloch
Nőalak tükörrel szecessziós Bernard Bloch
BERNARD BLOCH óriási terrakotta kerámia relief fali tál 1900-as évek eleje 48 cm
Antik Bernard Bloch Eicwald porcelán váza
BERNARD BLOCH Osztrák szecessziós kerámia dohány és gyufa tartó 1910 körül
Eichwald R. Dubitzky Pot-pourri Asztalközép Virágszedő Lány Illatosító Női Figura Bernard Bloch
Bernard Bloch Eichwald kerámia dohánytartó