Összes termék (43 tétel)
Fémmunka
(10)
Gyűjtemény
(16)
Kerámia
Könyv
Numizmatika, Pénz, Érme
Otthon, háztartás kellékei
budai
(43 tétel)
Keresőszó: budai
20 GRAMM SZÍNEZÜST BUDA VISSZAFOGLALÁSA PROOF TATÁSBANEMLÉK ÉRME
Koch Vilmos - Budai táj
Szignált bronz relief - Buda- (664)
Rékassy Csaba: Buda, 25/7
182T.1Ft-ról Ezüst 20g 999‰ Emlékérme A magyar pénz krónikája - Buda visszafoglalása Proof
Élesdy István : Utca a Budai várban GARANCIÁVAL
Ék Sándor Budai Vár
1 Ft-ról induló! Antik könyv! RELIGIO ÉS NEVELÉS, 1844, ELSŐ FÉLÉV! SOMOGYI KÁROLY/BUDA
1 Ft-ról induló! Antik könyv! RITUALE STRIGONIENSE/Buda 1858/Magyar, német, szláv!!!
Szabó Vladimir (1905-1991) Pestről Buda című rézkarc, jelzett,keretben. Rudnay, Vaszary tanítvány
Antik könyv ritkaság! 1818-as Rituale Strigoniense... Emerici Eszterházy... Buda
Antik könyv ritkaság! 1761-es Rege, Et Cive Euromque... Joannes Szkatsányi... Buda!
Remsey Gábor. Szignó.Budai várkert. Rézkarc.
Leopold császár Törökök kiüzetése Budáról!
Budai Sándor(1891-1973) - 1 Ft!!! 1925, Hatalmas és gyönyörű, eredeti olajfestmény, Nemzeti Szalon
RÉZKARC GYŰJTŐK FIGYELEM!! Conrad Gyula - Budai Duna-part rézkarc 1 Ft-ról
3 db antik fémtárgy egy budai villa pincéjéből...- 1 forintról! Csak 1 hétig!
Vén jelzéssel Erzsébet híd a Budai várral 60x100 cm
Pest- Buda
A budai Sándor palotában történt
1638-as Buda és Pest rézkarc!
B - 0008 Budapest - Lánchíd a Budai várral
Budai 50 es teljesitmény túra jelvény kitüző höz való emléklap szép darab kb 1991 KIÁRUSÍTÁS
Narancssárga Buda városkép - retro iparművész kerámia falidísz
BÉNYI LÁSZLÓ festőművész: Budai táj c.festménye
Tokaji aszú 5 puttonyos 1990 - Budányi János pincészete
Bánfi szignós festmény ("Budai utca")
Bernáth Aurél "Budapest,budai látkép a szabadság híddal."Festmény.GARANCIA.
2db Budapest rézkarc.Lágymányos és Látkép Budáról.
SZABÓ VLADIMIR:MŰEMLÉKEK BUDÁN
L. Rohbock - Ó-Budai Hajógyár - F. Hablitschek - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Kilátás a Várkapuból Budán - J.M. Kolb - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Az új híd Pest és Buda között - G.M. Kurz - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - A hídon Pest és Buda között - J.M. Kolb - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Pest és Buda - A. Fesca - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Buda és Pest a Gellérthegyről - G.M. Kurz - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Császár malmok és Császár fördő Budán - J. Richter - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - A budai alagút kapuzata - G. Hefs - acélmetszet - 19. század
,,A budai Dunapart 1966"című gyönyörű rézkarc
Korcsolya Idény-jegy - Budapesti (Budai) Torna-egylet - 1922-1923
II.Lajos ezüst garas 1521 LB. Buda RITKA!!!
A 100 Éves Buda-Pest Egyesítése Emlékére emlékplakett eladó
Balogh Ervin Budai hegyek Olaj vászon !!!!