Összes termék (32 tétel)
Fémmunka
(15)
Gyűjtemény
Porcelán
(9)
fürdőző
(32 tétel)
Keresőszó: fürdőző
Herman Lipót : Fürdőző nők , színs rézkarc
Fürdőzés után, Szüle aláírással
FESTMÉNY, ILLENCZ LIPÓT; FÜRDŐZŐ NŐK (1882-1950)!!!
BÁV aukción vásárolt, Herman Lipót olajfestmény! Fürdőzök, olaj/vászon! Jelzett: Herman Lipót
Aquincumi fürdőző akt,hajtűző akt
Zsolnay fürdőző akt
Zsolnay fürdőző akt
Borsos Miklós , fürdőzők
Rég fotólap, képeslap, csoportkép, adriai fürdőzők, vitorlás előtt
Pajzspecsétes Zsolnay Eozin Fürdőző Akt
NÉMETH MIKLÓS "FÜRDŐZŐ KAVALKÁD" (26X25) 1990, AKVARELL, FESTMÉNY EREDETI
Retro Balaton. Róna Klára Fürdőzők című festménye a 60-as évekből (modern)
Aquincum porcelán párnán ülő fürdőző nő, 23 cm magas.
Zsolnay fürdőző akt 131
Komjáti-Vanyerka Gyula (1894-1958) - Fürdőzők - szinezett rézkarc - 30 x 41 cm.
23-CM !-AQUINCUM-KÉZZEL FESTETT-PÁRNÁN ÜLŐ-FÜRDŐZŐ NŐ NŐ- KÉP SZERINTI ÁLLAPOTBAN
Réz dombormű, falikép "Fürdőző nő " Fotók szerinti állapotban.
Patkó: Fürdőzők
Sassy Attila: Erdei patakban fürdőző hölgy- 1 forintról.
Herman Lipót "Fürdőző nők"
Zsolnay Antik Eozin Fürdőző Kisfiú. Nagyon Ritka!
1,-Ft Ismeretlen alkotó gyönyörű Balatoni fürdőzők!
Barcsay Jenő Fürdőzők
Charles Atamian - Fürdőzők
Fürdőző nő
Guzsik Ödön - Fürdőzők a víztarton
"Fürdőző"
Herman Lipót :Fürdőző nimfák ,rézkac