Összes termék (3 tétel)
Egyéb régiség
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
fenyőfadísz
(3 tétel)
Keresőszó: fenyőfadísz
Karácsonyi ajtódísz fenyőfa díszekkel 35x30 cm. jó állapotban
Rengeteg retro üveg karácsonyfa dísz.Fenyőfa dísz.Csúcsdísz.
Karácsonyra!Fenyőfa dísz a 19.századból.Porcelán.Karácsonyfa dísz.