Összes termék (9 tétel)
Ékszer
Ezüst tárgy
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
Vallás és spiritualizmus
festék
(9 tétel)
Keresőszó: festék
1 Ft-ról! 2 db Zsolnay Furulyázó Juhász, festék lepattanással!
372T.1FT-ról Régi Magyar Pénzverős Bross 800‰Ezüst 21g Zománc festékkel Gyönygyökkel és kék kövekkel
"Esőben" - kortárs festmény, akril festékkel vászonra készült, eredeti, közvetlenül a művésztől
Retró Varia festék paletta fém dobozban
VASTAGON FESTÉKKEL ÁTFESTETT NAGY MÉRETŰ LIKTOGRÁFIA, ÉRTÉKES FA KERETBEN
ANTIK VASTAG FESTÉK RÉTEGŰ IKON,EREDETI ÁLLAPOTÁBAN,
ANTIK NAGYON SZÉP IKON,VASTAG FESTÉK RÉTEGŰ IKON,EREDETI ÁLLAPOTÁBAN,
B492 Zsolnay madár - csőrén festék kopás
Ajándékba! Csodás ezüst létra, festékkel + ecset