Összes termék (17 tétel)
(13)
futurista
(17 tétel)
Keresőszó: futurista
Szász Endre dedikált fotó!
Bor Pál Légtornász futurista ceruzarajz
Barcsay Jenő rézkarc 1932 !! Ritka Nagy méret!!
Fantasztikus olajfestmény, bontatlan, üvegezett keretében, olasz galériából, méret jelezve!
Szignált ősrégi festmény !
P. L gyönyörű tájkép
A. N nagyon szép!
K.B gyönyörű szép!!!!!
P. L tájkép szignos
E.J Pasztel Papír
T. J olaj farost szignos
Mednyánszky
Paál László szignóval ellatva
Modern Jézus festmény , portré egyházi vallásos kép akár 1 Forintért
Vén - Csendélet
Berény Róbert reklámgrafikái - a kerék autós újság 1928. I. évf 5. szám
Herédy pasztel tájkép