Összes termék (113 tétel)
(12)
(84)
Kerámia
Könyv
(7)
Numizmatika, Pénz, Érme
Szobor
gács
(113 tétel)
Keresőszó: gács
1. oldal / 2
GÁCSI MIHÁLY(1926-1987) FAVÁGÓK. SZÍNES RÉZKARC
Gácsi Mihály . Antik kép csatajelenet.Mérete: 26x35 cm. Üvegezett kerettel.
Z. Gács György (1914-1978): Páros önarckép
Gácsi Mihály (1926-1987) Brémai muzsikusok II. (1970 körül) c. linómetszete /41x54 cm/
Gacs Gábor (1930-2019): József Attila illusztráció - rézkarc, kisgrafika, jelzett
Gácsi Mihály rézkarc: Brémai muzsikusok III.
Gácsi Mihály rézkarc: Brémai muzsikusok II.
8341 Gacs Gábor rézkarc vietnami harcosok
Gácsi Mihály: Hófehérke és a hét törpe (színes linómetszet) mese illusztráció
Gácsi Mihály: Vízpart
Gácsi Mihály: Tavasz
Gácsi Mihály (1926-1987) FÜZES
Gacs Gábor Kompozíció Fejekkel 1973 Rézkarc 1/3 A festő ajánlásával !
Gacs Gábor (1930-2019): Kompozíció az Ember tragédiájához 1973.
Z. Gács György (1914-1978) Hagymaszedők
Gömöri ( Gács ) vászon korsó, Vizes korsó 30 cm
Gácsi Mihály (1926-1987) Régi Város
Nagyméretű gácsi,gömöri fazék
Gácsi Mihály mappa, 12 képpel, infók fényképezve, makulátlanok
Gácsi Mihály (1926 - 1987) A SZEMTELEN KECSKEBAK
Gácsi Mihály linometszete: Ex Libris Gácsi
Z. Gács György
Dedikált Z. Gács György A festészet technológiája
Gácsi Mihály rézkarca: BUÉK 1977
Gácsi Mihály rézkarca: Halleluja
Gácsi Mihály rézkarca: Ex Libris Dr Nicholas Lippoczy
Balogh, Breznay, Gacs, Hajagos, Melocco, Nolipa, Orosz, Püspöky, Rádóczy, Rafaell
Gácsi Mihály: Ex Libris
Gácsi Mihály (1926-1987) Noé (1976) c. rézkarca /24,5x28 cm/
Gácsi Mihály rézkarc: Jancsi és Juliska
Gácsi Mihály (1926-1987): Öregmalom - eredeti rézkarc
Gácsi Mihály: A kulipintyó
Gácsi Mihály (1926 - 1987) Fehér virágok c. Képcsarnokos festménye 90x70cm EREDETI GARANCIÁVAL !
Gácsi Mihály rézkarc: Brémai muzsikusok I.
Gácsi Mihály (1926-1987): Lovag-halál-ördög, Dürer emléklére, 1971 - rézkarc, keretezve
Gácsi Mihály Zalai Táj Rézkarc 43x53cm Tájkép Tanya Falu Metszet
Gácsi Mihály (1926-1987): Január - színes linóleummetszet
Gácsi Mihály: Tabán
Gácsi Mihály nyomatok mappában, hiányos
GACS GÁBOR: A műteremben, 1966 (rézkarc 20x28 cm) női aktok, atelier - Barcsay Jenő tanítványa
Gácsi Mihály: Tanyavilág /Szolnok/
Gácsi Mihály rézkarc: Piroska és a farkas
Gácsi Mihály: Január 65x47, linómetszet
Vadas József - Z. Gács György - Mai Magyar Művészet
Gacs Gábor (1930-2019) : Földreform
Gácsi Mihály ( 1926 - 1987 ) DÓZSA GYÖRGY ALVEZÉREIVEL ! ritka rézkarc !
6 db művészeti album Hincz Gyula, Gácsi Mihály, Bortnyik Sándor, Kondor Béla, Vajda Lajos, Uitz Béla
Gácsi Mihály linóleummetszetei, Brémai muzsikusok trilógia, egyenméret jelezve, falra kész!
Gácsi Mihály Füzes linómetszet.
Gácsi Mihály: Zagyvapart
Gácsi Mihály rézkarc 1976
Gácsi Mihály (1926-1987): Révészek - rézkarc
Gácsi Mihály rézkarc
Gácsi Mihály (1926-1987): Öregmalom - rézkarc eredeti keretezésben
Gácsi Mihály : Hazatérő Vadászok 1983
Gácsi Mihály - Vadvacsora - rézkarc
Gácsi Mihály Folyópart
Gácsi Mihály : Lovag,Halál ,ördög Dürer Emléklap 1971 Rézkarc
Rodolfo igy csinálja - Gács Judit
Gácsi Mihály : "Eger"
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: