Összes termék (35 tétel)
(34)
Könyv
gulácsy
(35 tétel)
Keresőszó: gulácsy
GULÁCSY festmény, 30x40-s papír,pasztell
GULÁCSY L. szignóval... Na’Conxypán
Gulácsy aláírással - Női portré
Gulácsy (1882-1932)jelzéssel: Sétálók. Pasztell, papír.
Gulácsy L. jelzéssel
GULÁCSY jelzéssel: Séta
Gulácsy Lajos - Itáliai táj - antik olajfestmény, 1 forintos aukción, garanciával!
Gulácsy Lajos - A búcsú - antik festmény,szép keretben, 1 forintos aukción, garanciával.
Gulácsy Lajos
Gulácsy Lajos - antik pasztell festmény- 1 forintos aukción!
Gulácsy Lajos
Gulácsy Lajos szignóval"Absztrakt"
Gulácsy Lajos szignóval " Kalapos nő"
Gulácsy ? szénrajz
Gulácsy Lajos szignóval"portré"
Gulácsy (?) szignóval
Gulácsy Lajos - "Vitorlás-hajó" - antik olajfestmény- 1 forintról.
Gulácsy Lajos festmény
"Gulácsy" szignóval olajfestmény
Gulácsy Lajos"Életkép"
Gulácsy Lajos festmény
Gulácsy Lajos" "Életkép"
Gulácsy Lajos "Absztrakt"
Gulácsy Lajos:Lovag és nő, 24 x 17 cm, tempera, karton, üvegezett keretben
Gulácsy "Életkép"
Gulácsy Lajos "Életkép"
Gulácsy: Padon ülő hölgy
Gyümölcsárus asszony Gulácsy
Gulácsy Lajos "Portré"
Gulácsy Lajos (1882-1932) a századforduló magyar festészetén
Gulácsy festmény
GULÁCSY LAJOS 1882-1932
Gulácsy Lajos
GULÁCSY L.SÉTA A VÁRKERTBEN