Összes termék (12 tétel)
(9)
Gyűjtemény
Porcelán
háry
(12 tétel)
Keresőszó: háry
Minimálár nélkül! Háry Gyula, Kastély kapu! Olajfestmény, kartonra kasírozott vászon! Jelzett
HÁRY szignós olajfestmény fára festve.
1 Ft-ról Háry Gyula Halászbástya akvarellje
Hollóházi Háry János figura, Huszár lovon
1900-1916, Bélyegtervek piros/zöld/kék színű próbanyomatai. Tull Ö., Háry Gy., Böhm J stb.148db!
HÁRY GYULA(1864-1948)? OLASZ MEDITERRÁN TÁJ A MIRAMERE KASTÉLYNÁL 1900k. 61x41cm
Háry Gyula (1864 - 1946) - csodás, eredeti antik festménye, 1 forintról, teljeskörű garanciával.
HÁRY GYULA: AMSZTERDAM. KIVÁLÓ AKVARELL FESTMÉNY
Háry Gyula"Templom oldal"
Háry Gyula "Tájkép"
Háry Gyula "Tájkép"
HÁRY GYULA: Abbázia