Összes termék (24 tétel)
Óra
Porcelán
(23)
herendi fali��ra
(24 tétel)
Keresőszó: herendi fali��ra
Herendi Waldstein áttört fali tányér
Herendi Ming mintás fali tál
Herendi áttört szélű fali tányér 24 cm
Csodaszép, Herendi áttört szélű fali tányér 24 cm
Herendi Viktória mintás áttört fali tál !
Herendi Viktória mintás fali óra, hibátlan állapotban
Herendi Viktória mintás áttört falú gyümölcskosár, kézzel festett, jelzett
Herendi viktória mintás fali váza / párologtató 962
EGY FORINTRÓL - HERENDI VIKTÓRIA MINTÁS FALI VÁZA
Herendi Limitált, Mester Szignós Egyedi Fali Dísztál, Virág Csendélettel
ANTIK HERENDI VADÁSZ FALI TÁL, ŐZ BAK
Herendi fali gyertyatartó kar. Használható de hibás volt, ragasztott
10 ft-ról! Herendi indiai kosár mintás fali óra!
Herendi fali- ablak dísz
Herendi Indiai dekoros fali óra
Makulátlan Egyedi Herendi áttört fali tál!
Herendi porcelán Viktória mintás áttört fali tányér 8408/VBO - 21 cm
Herendi+ezüst fali gyertyatartó! Egyedi minta +925-ös sterling ezüst kar aranyozva!
Herendi egyedi fali-díszek 6 db egyben.
Hatalmas Herendi áttört fali tányér, 33cm
Herendi Apponyi áttört fali tányér
Herendi indiai Apponyi áttört fali tányér
Herendi Viktoria áttört fali tányér
Herendi fali dísztányér