Összes termék (14 tétel)
(7)
(7)
hincz
(14 tétel)
Keresőszó: hincz
Rèzkarc 40x60 Hincz Gyula
Hincz Gyula szignós akvarell festmény
Hincz Gyula Rézkarc 2.
Hincz Gyula - Múló idő
Hincz Gyula ritka színes rézkarc 408
Hincz Gy Jelzéssel - Női portré ( 1 forintról indítom)
Hincz Gyula stílusú, és szignójú akvarell festmény, méret jelezve!
Hincz Gyula - Női portré - modern,nagyméretű festmény , 1 forintról.
Újabb ritkaság! Hincz Gyula önarckép! Gyönyörű állapotú, ritkán előforduló darab! 1925-ös!
Hincz Gyula (1904 - 1986)
Hincz Gyula grafika
Hincz Gyula - Női akt - 1 forintos aukció garanciával!
Hincz Gyula/rézkarc/grafika, Nemes Béla (Magyar Népközt. Képzőműv.Alap) gyűjteménye
HINCZ GYULA: Kék ház