Összes termék (5 tétel)
Kerámia
Porcelán
keleties
(5 tétel)
Keresőszó: keleties
Antik Keleties áttörtmintás porcelán tányérok.
17.századi angol delft tányér keleties mintával
JELZETT 2 DB KELETIES PORCELÁN KIS MÉRETŰ VÁZA - ÉRTÉKE KB. 4500 Ft/ DB
Keleties padlóváza
Keleties-arabos fedeles kancsó, hibátlan