Összes termék (21 tétel)
Egyéb régiség
Ezüst tárgy
Gyűjtemény
Militária
Műszaki régiség
(10)
Porcelán
Vallás és spiritualizmus
kiev
(21 tétel)
Keresőszó: kiev
Kiev- régi Orosz fényképezőgép
Ukrán népviselet Gopak (hopak) táncoló fiú és lány, Kiev jelzett porcelán, ritkaság! USSR (Szovjet)
Retró búzavirág mintás Kiev orosz porcelán váza
Ritka forma aranyozott virágmintás Kiev orosz porcelán váza
Kiev, Yashica, Altix régi fényképezőgépek egyben
Régi Kiev fényképezőgép bőr tokjában gyűjtői darab
Kiev gépek.
Szovjet Kiev porcelán figura
Ritka Art deco Kiev, Kijev porcelán fürdőruhás lány
Szovjet Kiev porcelán figura
Orosz KIEV fényképezőgép.Hibátlan,karcmentes állapotban.Minden tökéletesen működik!
G_006 Hadi emlék 1943 Kiev gyönyörűen faragott fa tükrös pipere doboz, ládikó
KIEV fényképező
KIEV VEGA 30. KÉM FÉNYKÉPEZŐGÉP MEGKIMÉLT ÁLLAPOTBAN
KIEV fényképezőgép bőrtokjában
Fa faragott Ortodox ukrán feszület, 1943 Kiev
Orosz ezüst keresztelőpohár KIEV, 1899-1904
KIEV Szovjet fényképezőgép 1960
KIEV 1970 RK
Kiev fényképezőgép
KIEV 16 mm Kémfényképező gép