Összes termék (34 tétel)
Bútor
(15)
Egyéb régiség
Fémmunka
Kerámia
Óra
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
Tükör
konzol ��ra
(34 tétel)
Keresőszó: konzol ��ra
Gyönyörű antik fali konzol.
Barokkos konzol asztal
Vintage DDC pocket dream konzol játék, videó elérhető róla
Retro vas polc tartó, konzol pár
Eluxa boulle óra konzollal - egy forintról!
Antik mosdó konzol öntöttvas tartó lábakkal loft industrial retro
Retro vas polc, polc konzol, 2db
Antik sarok fali konzol szobortartó.
Puttós kerámia fali konzol szobortartó.
ART DeCO KARNIS TARTÓ KONZOL 2 RUDAS
Porcelán konzol polc.
Konzol bögre, GAME OVER felirattal – 706.
1 ft os aukció. Kastély Ónémet tükör konzol tartóval. 1900
1,-Ft Gyönyörű fából faragott fali konzol vagy posztamens szobortartó
Tündéri angyalkás kerámia fali konzol, polc
Konzol + tukor
Rózsás fali konzol. Mügyanta szerü anyagból.
EGY FORINTRÓL - OROSZLÁNFEJES ARANYSZÍNŰ GIPSZ FALI KONZOL
Polc konzol virágtartó fenyő festett
THONET stílusú polc konzol
Faragott összecsukható fali konzol keményfából
Aranyozott szobortartó konzol
Régi fa fali karnis, konzol 4 db
2 darab faragott fa konzol
Schütz Cilli antik, gyönyörű fali posztamens ,fali konzol pár.
Polctartó konzol 2.
Polctartó konzol 1.
Márványlapos kézzel faragott antik konzol asztal
Tükör + konzol
Nagyméretű 19. századi fali konzol
Antik szecessziós konzol vagy kártya asztal
Neobarokk angyalkás gipsz konzol
Késői biedermeier konzol asztal