Összes termék (38 tétel)
Fémmunka
Militária
(31)
Otthon, háztartás kellékei
lőportartó
(38 tétel)
Keresőszó: lőportartó
Antik vadászjelentes lőportartó LICITEN!
1,-Ft Régi vörösréz lőportartó
Lőportartó szerű csont berakásos régi kézzel készített réz dísz kulacs
Bronz lőportartó
Antik lőportartó
NAGYON RITKA, ANTIK, SZARU LŐPORTARTÓ, CA. 1820!!!
KURIÓZUM, ANTIK, VAS LŐPORTARTÓ, 17. század!!!
NAGYON RITKA, ANTIK CSONT LŐPORTARTÓ, CA. 1820!!!
RITKA, ANTIK BRONZ LŐPORTARTÓ, CA 1800!!!
AZ UTOLSÓ! ANTIK, FESTETT SZARU LŐPORTARTÓ, 19. SZÁZAD ELEJE!!!
KURIÓZUM, ANTIK, SZARU LŐPORTARTÓ, 19. SZÁZAD!!!
KURIÓZUM, ANTIK, SZARU LŐPORTARTÓ, ANGLIA, 19. SZÁZAD ELEJE!!!
KURIÓZUM, ANTIK, FESTETT SZARU LŐPORTARTÓ, 19. SZÁZAD ELEJE!!!
KURIÓZUM, ANTIK, SZARU LŐPORTARTÓ, NÉMET, 19. SZÁZAD!!!
RITKASÁG, SZARU LŐPORTARTÓ!!!
KURIÓZUM, ANTIK, NAGY MÉRETŰ, SZARU LŐPORTARTÓ, NÉMET, 19. SZÁZAD!!!
KURIÓZUM, ANTIK LŐPORTARTÓ, CA 1800!!!
Régi pisztoly és lőportartó
Régi lőportartó!
REMEK, ANTIK LŐPORTARTÓ, CA 1800!
NAGYON RITKA, ANTIK LŐPORTARTÓ, CA 1750!!!
REMEK, ANTIK, SZARU LŐPORTARTÓ, 19.SZ.!!!
REMEK, ANTIK LŐPORTARTÓ, CA 1800!!!
REMEK, ANTIK, RÉZ LŐPORTARTÓ, USA 19.SZ.!!!
KÜLÖNLEGES, ANTIK, ÓN LŐPORTARTÓ, XX. SZÁZAD!!!
NAGYON RITKA, ANTIK, BAROKK LŐPORTARTÓ, ERDÉLY CA 1750!!!
KURIÓZUM, ANTIK, SZARU LŐPORTARTÓ, CA 1860!!!
REMEK, ANTIK, FÉM LŐPORTARTÓ, CA 1850!!!
19.századi monarchiás lőportartó.Ezüst díszítésekkel.Extra ritka darab.
Kis lőpor tartó lőportartó spanyol viasz és karcolt