Összes termék (26 tétel)
(14)
Gyűjtemény
(11)
litkei
(26 tétel)
Keresőszó: litkei
Litkei József / Vásár
Litkei József színezett linómetszet "Kikötő"
Litkei József (1924-1988) Tihanyi Kikötő 86x106cm | Balaton Móló Csónakok Vitorlás Vitorláshajó
Litkei József (1924 - 1988) - híres magyar festő, grafikus akvarell festménye. Jelzett, eredeti !
(K) Litkei József Vitorrlások linómetszet (tihanyi kikötő?) 63x43 cm kerettel
Litkei József (1924-1988) Falu
Litkei József: Kertek alatt
Litkei József (1924-1988): Halak (aláírt linómetszet) állatok, csendélet
Retro nagyméretű murális szocreál falidísz 1975-ből. Ikonikus Litkei alkotás.
Litkei József: "Mucus" című egyedi grafikája
Litkei József (1924-1988): Öböl
Litkei József (1924-1988): Cini (Fekvő akt) 1984.
Balaton / Csónakok Litkei József linómetszet
Litkei József : HARLEKIM - képcsarnokos hatalmas bőrkép
Litkei József Lejtős utca, 40,5x50cm
Litkei József: Figurák aquarell
Litkei József Vitorlások grafika (977)
Litkei színes rézkarc 529
200 KORONA 1923 Magyarország védőszentje LITKE 364#
Litkei József : Piacon
Litkei József (1924-1988) Balaton, Eredeti !!!
Litkei József szitanyomat eladó
Litkei József: Csendélet
Jászberényiek Litkei József pihenő ladikok. Nagyméretű akvar
Litkei: Beszélgetők 1983 ÁRESÉS
Litkei József (1924 – 1988) : Falu