Összes termék (6 tétel)
Ezüst tárgy
Fémmunka
Szobor
mestermunka
(6 tétel)
Keresőszó: mestermunka
1Ft-ról Antik Bronz szobor ! Igazi mester munka
19. századi aranyozott réz, vagy bronz, fém fotó keret, képkeret, aprólékos mestermunka, 1 Ft-ról
Dekoratív igazi mestermunka. Darabos János kubikost ábrázoló műve.
1,-Ft Szűz Mária a kisdeddel!Mestermunka!
RITKA GYÖNYÖRŰ FRANCIA EZÜST MESTERMUNKA