Összes termék (26 tétel)
Ezüst tárgy
Fémmunka
Gyűjtemény
(10)
Numizmatika, Pénz, Érme
Porcelán
(11)
oroszlány
(26 tétel)
Keresőszó: oroszlány
G2021.134 10 db régi főleg díjjegyes levelezőlap 1960-70-es évek Oroszlány, MLSZ stb
A0523 Hollóházi Oroszlányi szén építészeti üzem korsó
A0524 Hollóházi Oroszlányi szén Építészeti üzem korsó
Kártyanaptár, Oroszlány szénbánya, bányász, bánya munkagép, 1984
1960-1980. "Oroszlány" egyoldalas bronz emlékérem (88mm) plakett
Bicsak Sándor oroszlányi festő festménye, olaj, vászon, 45 x 30-cm-es,szignált
Régi jelzett porcelán orosz lány 18 cm magas
Ezüst oroszlány tömör nehéz gyűjteménybe illő darab.
régi fém plakett bányász emlék oroszlányi szénbányák törzsgárda tagság
Hollóházi porcelán korsó, Vájár Országos SZKT Oroszlány 1980. Vanneki! Jókai.
Régi orosz lány kicsi kacsa porcelán fehér pöttyös, kék kendőben, jelzett
Hollóházi Porcelán Bögre "Oroszlányi szén"
orosz lány balalajkával
Hollóházi söröskorsó Oroszlányi Hőerőmű
Hollóházi porcelán korsó, Oroszlányi Szénbányák felirattal, magassága 11,5 cm.
OROSZLÁNYI BÁNYÁSZ FÉM KULCSTARTÓ
Törzsgárda jelvény Oroszlányi Szénbányák
Oroszlányi Bányász zászló
OROSZ LÁNYOK KÉK-FEHÉRBEN
AQUINCUMI AQUA SOROZAT - OROSZLÁNY PORCELÁN SZOBOR
10 éves kapcsokat OROSZLÁNY-PETROZSÉNY - EMLÉKLAP !
25 éves OROSZLÁNY szocialista bányaváros - EMLÉKLAP !
25 éves az OROSZLÁNYI BÉLYEGYÜJTŐ KÖR - EMLÉKLAP !
30 éve város OROSZLÁNY - EMLÉKLAP !
OROSZLÁNY bélyegkiállítás - EMLÉKLAP !
ALKALMI BÉLYEGEK, BÉLYEGZÉSEK (4) Oroszlány