Összes termék (17 tétel)
(17)
pállya
(17 tétel)
Keresőszó: pállya
Carolus Pállya jelzéssel: Számlával
Miniatűr ,: Pállya Carolus : Tehenek
Pállya Carolus, lovasszeker, olaj,-fa
Antik Carolus Pállya festmény / Pihenő lovak
Pállya Celesztin- eredeti festménnyel 862
Pállya Celesztin (1864-1948) miniatűr portréja, olaj-karton, jelzett, keretben. Benczúr tanítvány
Pállya Carolus (1875-1948) eredeti aláírással olajfestmény eladó.
Pállya Carolus (1875-1948) Lovasszekér Alakokkal
Pállya Carolus eredeti antik olajfestménye, -1 forintról - teljeskörű garanciával.
Teljes hagyaték aukción! Pállya Carolus (1875-1948) olaj,fa festmény Gyönyörű 1 Ft-ról!
Pállya Celesztin : Vihar - 1 forintról!
Pállya Carolus olajfestmény, - 1 forintról!
Pállya Celesztin : Menyecske népviseletben , - olajfestmény, 1 Ft.-ról indítva!!!
Pállya Celesztin(1864-1948)Lovaskocsin pakoló paraszt asszonyok.Eredeti.Garancia.
Pállya Celesztin - Mosó lány
Pállya Celesztin: Legények a lovon (1864-1948)