Összes termék (27 tétel)
(24)
pataj
(27 tétel)
Keresőszó: pataj
Cs. Pataj Mihály
Pataj Pál: Iskolában
Hatalmas Indusztriális Cs.Pataj Mihály Festmény
Cs. Pataj Mihály: Napraforgó részlet
Cs. Pataj Mihály: Hét Pipacs
Cs. Pataj MIhály: Szegedi Tiszapart
Cs. Pataj Mihály (1921-2008) Csendélet festmény
Cs.Pataj Mihály: Csendélet mákgubókkal
Cs. Pataj Mihály festmény eladó
Cs. Pataj Mihály (1921-2008) Mezei csokor csendélet festmény
Cs.Pataj Mihály - Csendélet - olaj/farost festmény
Cs. Pataj Mihály: Kertben
Cs. Pataj Mihály: Csendélet (Érettek)
Cs. Pataj Mihály eredeti festménye 363
Cs. Pataj Mihály: Folyópart, akvarell festmény
Festmény, olaj, fa, csendélet Cs. Pataj Mihály
Cs.Pataj Mihály akvarell eladó
Cs Pataj Mihály (1921-2008) : Forgószél
Cs. Pataj Mihály: Csendélet (Sodrásban)
CS. PATAJ MIHÁLY Békéscsaba, 1921.dec.22-Szeged,2008.jan.24.:TISZAPART papírra festett akvarell kép
CS PATAJ MIHÁLY TÓ RÉSZLET
Cs. Pataj Mihály: Vegyes bokor
Cs Pataj Mihály: Szövőgyár.
Cs. Pataj Mihály : "Tengerpart 1976"
Cs. Pataj Mihály: Nosztalgia
CS. PATAJ MIHÁLY: ALKONYAT
Cs. Pataj Mihály : Lovasok