Összes termék (9 tétel)
Bútor
Gyűjtemény
pipatórium
(9 tétel)
Keresőszó: pipatórium
Antik pipatartó, pipa tórium,
1896-os pipatórium 439
1,-Ft Meseszép intarziás Pipatórium
Régi fa pipatartó, pipatórium 13 db kisebb pipának
Antik pipatórium 394
Pipatórium
Karácsonyra!Pipatórium.6db márkás,sorszámos rózsafa pipával.Jelzettek.
Karácsonyra!Pipatórium.4db márkás,sorszámos rózsafa pipával.Jelzettek.
Pipatorium+5 db ritka jelenetes pipával és tisztító szerszámmal.