Összes termék (21 tétel)
Porcelán
(21)
porcelain
(21 tétel)
Keresőszó: porcelain
EXTRÉM RITKA RÉGI KÍNAI PORCELÁN SZOBOR FIGURA - EXTREME RARE CHINESE PORCELAIN FIGURINE SCULPTURE
1 Ft-ról! Sohasem használt 6 személyes aranyozott, bögrés teáskészlet APULUM FINE PORCELAIN
Sohasem használt 12 személyes aranyozott teáskészlet APULUM FINE PORCELAIN
Csodaszép Yamasen Gold Collection Fine Porcelain 24k Gold JAPÁN. Az alj átmérője : 14 cm
18.századi antik porcelán nyelű kés 18th c knife porcelain handle
1 darab porcelán teáscsésze kistányérral és 1 ezüst kiskanállal! BAVARY FINE PORCELAIN
KÍNAI FAMILLE ROSE PORCELAIN GINGER JAR VÁZA, KÉZZEL FESTETT KÍNA JAPÁN
Art deco bohóc Kőbányai Porcelángyár porcelain sculpture clown
ANTIK RÉGI KÍNAI PORCELÁN VÁZA GYŰJTEMÉNY KÍNA JAPÁN ÁZSIA CHINESE PORCELAIN VASES COLLECTION CHINA
ANTIK KÉK & FEHÉR KÍNAI PORCELÁN TÁNYÉR KÍNA JAPÁN JELZETT ANTIQUE CHINESE PORCELAIN PLATE MING QING
ART DECO RÉGI KÍNAI KÉZZEL FESTETT KÉK ÉS FEHÉR PORCELÁN TÁNYÉR. KÍNA JAPÁN ÁZSIA CHINESE PORCELAIN
ANTIK &RÉGI KÍNAI PORCELÁN SZELADON ÉS KÉK FEHÉR FESTETT VÁZÁK VÁZA CHINESE PORCELAIN VASES ANTIQUE
RÉGI, DE SOHASEM HASZNÁLT 6 SZEMÉLYES KÁVÉSKÉSZLET DOBOZÁBAN AML GERMANY DESIGN ROYAL PORCELAIN
Porcelán poháralátétek Dürer-i képekkel, foglalkozások, Dürer porcelain coaster
19 szazadi oval is porcelain kinalo
Nagy zöld virágos porcelán váza, táska, mázas iparművész dísztárgy, porcelain vase
Kb.30 centis, Porcelain de Bruxelles, igen jó állapotú porcelán váza
AKCIÓ!!!Puttós gyertyatartó Regal Crown fine porcelain
Herendi kicsi bonbonier, porcelain from Herend (78)
Herendi hamutartó, petrezselyem minta, porcelain from Herend
Herendi Viktória mintás süteményes tányér, porcelain plate