Összes termék (13 tétel)
Üveg
(13)
sommerso
(13 tétel)
Keresőszó: sommerso
Archimede Seguso, Murano, burgundy, buborék mintás, sommerso váza 1970
Muránói Sommerso pink művész üveg váza
Manduzzato, art deco, sommerso gyémántváza (Murano)
Mandruzzato sommerso gyémántváza (jelzett)
Sommerso, muránói váza, jelzett (1979), Del Borge
RITKA SOMMERSO ÜVEG VÁZA MURÁNÓI SEGUSO RETRO DESIGN IKON FLAVIO POLI(1900-1984)
36,5 cm magas, Flavio Poli Murano, sommerso váza 1955-1965-ös címkével /Seguso/
C 1950/60 Murano Sommerso glass vase Flavio Poli to Seguso
Vintage Murano Sommerso Flavio Poli váza 1960-as évek
Sommerso üvegváza, jelzett, számozott, Ingrid Glass 1940 (3)
Sommerso nagyváza (Archimede Seguso, Murano)
Muránói SOMMERSO dísz, sérült
MURANO /SOMMERSO DUPLANYAKÚ VÁZA 1960