Összes termék (17 tétel)
Ékszer
Ezüst tárgy
Militária
(9)
Numizmatika, Pénz, Érme
Otthon, háztartás kellékei
spade
(17 tétel)
Keresőszó: spade
UK00329 Antik ezüst hamutartó .935 fimonságú POKER SPADE
Retro plexi üveg levél tartó, kép tartó design Kate Spade
ÚJ! Jelzett Kate Spade New York Merev Karkötő
19.századi Empire spádè
Kate Spade Daisy gyűrű
Francia spádé
Kate Spade nyaklánc és medál
VÉGKIÁRUSÍTÁS!KATE SPADE- DESIGN FÉM KÁVÉS TERMOSZ-4.5dl!
GEORGE III 1787 GOLD SPADE GUINEA 8.3g arany
Régi spádé (kard) 1700 vége 1800 eleje
Régi degen, spádé kard 1700 végéről
Régi olasz Tre Spade fa-fém kávédaráló kávéőrlő daráló
Régi spádé tokjával
Spádé 1800-ból
2 db acél spádé, szép markolattal
Garantáltan eredeti kard, spádé 1700 elejéről!!
Eredeti spádé