Összes termék (59 tétel)
Egyéb régiség
Ékszer
Fémmunka
(25)
Gyűjtemény
(8)
Kerámia
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
(8)
Szobor
szarvasbogár
(59 tétel)
Keresőszó: szarvasbogár
Szép szarvasbogaras levélnehezék
Fali kerámia szarvasbogár mintával.
Szarvasbogár Preparátum Fa Dobozban.
Eredeti Antik Réz csizmahúzó cipő bakancs lehúzó szarvas bogár
Kovácsolt vas csizmalehúzó - szarvasbogár forma
Antik grafikus litho nem képeslap / szarvasbogár és a cicák - hátoldala Le Bon Marché áruház reklám
Réz szarvasbogár alakú csizma lehúzó
Levélnehezék - bronz szarvasbogár
Dürer - Szarvasbogár - vászon reprint
Porcelán szarvasbogár jelzett!
Bronz szarvasbogár levél nehezék.
Szarvasbogár plüss figura 24 cm
Fém dísztárgy - szarvasbogár
RÉGI FÉM CSIZMAHÚZÓ SZARVASBOGÁR
Régi német képeslap A. Dürer szarvasbogár metszet után
Szarvasbogár cipőlehúzó
csizmalehúzó szarvasbogár
Hollóházi Porcelán szarvas bogár
Mezey Ilonka (1883 -? ):Kakas szarvasbogárral
Régi asztali cigitartó öngyújtóval, szarvasbogárral
Bronz szarvasbogár tölgyfalevelen
Réz szarvasbogár falevélen
Asztali dísz, levél nehezék levélen bogàr,Szarvasbogàr ,réz.
Asztali dísz szarvasbogárral
Szarvasbogár bronz asztalidísz
Albrecht Dürer - A szarvasbogár - ritka litográfia, régi fa keretes kép
Fém szarvasbogár figura
Réz szarvasbogár tölgyfalevélen
BRONZ SZARVASBOGÁR ,VADÁSZ ÍRÓASZTAL KELLÉK
Eladó Ritkaság Antik Ezüst Szarvasbogár Bross !
Szarvasbogár és nagy hőscincér, litográfia 1884, nyomat, eredeti, Brehm, Thierleben, állat, bogár
Szarvasbogár tölgyfalevélen, tökrösített fém alátéten
Ritka szarvasbogár
Szarvasbogár és hőscincér, litográfia 1894, színes nyomat, eredeti, német, Brehm, állat, bogár, erdő
Bogarak I. litográfia 1906, színes nyomat, német, európai, szarvasbogár, bogár, százlábú, hernyó
Szarvasbogár és hőscincér, litográfia 1907, színes nyomat, eredeti, magyar, Brehm, állat, bogár
Porcelán - gramofon - vasaló - szarvasbogár - kézzel festett - 5 x 4 cm 3 darab
Antik LUBER GUSS osztrák öntöttvas szarvasbogár csizmalehúzó, jelzett
Bronz szarvasbogár,asztali dísz,levélnehezék
Antik Csizmalehúzó Szarvasbogár Rézből
Öntöttvas Csizmalehúzó Szarvasbogár
RITKA! TŰZZOMÁNCOZOTT ÖNTÖTT VAS SZARVASBOGÁR
Alumínium szarvasbogár
Csizmalehúzó Szarvasbogár Kézzel Festett
Öntöttvas szarvasbogár csizmahúzó
Réz szarvasbogár
Ritka szarvasbogár
Régi fajansz szarvas bogár
SZARVASBOGÁR
Szarvasbogár figurás csizmahúzó öntöttvas
Számozott nagyon régi bronz SZARVASBOGÁR valamilyen eszköz
Réz szarvasbogár levélnehezék
Láng Rudolf: Kakas szarvasbogárral (rézkarc)
BRONZ TÖLGYFALEVELES SZARVASBOGARAS LEVÉLNEHEZÉK
Szarvasbogár levélnehezék
Antik bizsu kitűző - szarvasbogár
Valóban antik vas szarvasbogár