Összes termék (15 tétel)
Egyéb régiség
Ékszer
Ezüst tárgy
Fémmunka
Gyűjtemény
Militária
Szobor
Vallás és spiritualizmus
talizmán
(15 tétel)
Keresőszó: talizmán
KÍNAI JÁDE HOOK SÁRKÁNY FIGURA SZOBOR FARAGÁS AMULETT TALIZMÁN MEDÁL
ANTIK RÉGI KÍNAI FARAGOTT BI DISC KEREK JÁDE KŐ FARAGÁS TALIZMÁN MEDÁL AMULETT KÍNA JAPÁN ÁZSIA
1Ft-ról. Miniatűr borostyán Talizmán
Jemeni jambiya, arab, kovácsolt kés, csont nyél, ezüst tok, talizmán tartó, szőtt öv, katonai, 1 Ft
1 Forintról! 14 Karátos Magyar fémjeles Antik Arany (6,7 gramm) működő RULETT kerék Talizmán Medál!
KÍNAI KŐ FARAGÁS JADE TALIZMÁN AMULETT MEDÁL & ECSETMOSÓ TUDÓS TÁL EDÉNY KÍNA JAPÁN ÁZSIA GYŰJTEMÉNY
Kínai LIULI üveg kristály medál talizmán és nyaklánc Kína Ázsia
A KÍNAI JIN JANG FARAGOTT ÉS ARANYOZOTT NEFRIT JÁDE MEDÁL AMULETT TALIZMÁN KÍNA JAPÁN ÁZSIA
Ezüst szerencse hozó béka talizmán
5 db OPALIZÁLÓ ANGYALKVARC KŐ HÁZI OLTÁRRA TALIZMÁNNAK
HALVÁNYLILA ACHÁT, ANGYALKŐ TALIZMÁNNAK
VALÓDI TIGRISSZEM KARKÖTŐ, RAJTA FATIMA KEZE TALIZMÁN, HAMZA
1914 es talizmán
Nefrit jade talizmán sárkány - medál amulet!
Régi kínai kézzel jáde tömbből faragott talizmán medál