Összes termék (7 tétel)
Kerámia
Porcelán
telkibánya
(7 tétel)
Keresőszó: telkibánya
Polgári dísz kulacs / Telkibánya
Telkibányai tányér kerámia fali tányér
Telkibányai miatyánkos sor
Telkibánya porcelán készlet - egyiknél képen látható SÉRÜLÉS
Ritka szarvasos tányér Telkibányáról
Antik Telkibányai emlék fali tányér.
Telkibánya - alján Edler Gy. Telkibányán - 19.sz. közepe - szép állapot - antik porcelán