Összes termék (11 tétel)
Egyéb régiség
Szőnyeg, Textil
Vallás és spiritualizmus
thangka
(11 tétel)
Keresőszó: thangka
RÉGI TIBETI NEPÁLI NAGY FALI BUDDHA THANGKA TARA KWAN YIN - TIBET NEPÁL AUKCIÓN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TIBETI NEPÁLI BUDDHA BUDDHISTA NAGY THANGKA SELYEM VÁSZONRA
TIBETI NEPÁLI SELYEM SZATÉN FALI HANGING BUDDHA BUDDHISTA THANGKA
Nagy tibeti nepáli kínai thangka vászon festés Buddha. Bölcs
Régi tibeti nepáli vászon thangka
BUDDHISTA BUDDHA ARANYSZÁLLAL SZŐTT FALI SZŐTTES THANGKA TIBET TIBETI
TIBETI NEPÁLI THANGKA BUDDHA KWAN YIN NAGY FALI VÁSZON KÉP TIBET NEPÁL KÍNA JAPÁN ÁZSIA BUDDHISTA
TIBETI NEPÁLI SELYEM ÉS PAPÍR THANGKA TANGKA HANGING FALI BUDDHA BUDDHISTA
VINTAGE THANGKA BUDDHA BUDDHISTA NYOMAT TIBET/KÍNA 20 SZÁZAD