Összes termék (12 tétel)
Bútor
(12)
thonet gyermek
(12 tétel)
Keresőszó: thonet gyermek
Thonett gyermek hintaszék restaurálva..ritkaság
Régi támlás kis szék, gyermek szék - thonet jellegű
Thonet gyermek etetőszék
Thonet gyerek,gyermek szék,hintaszék jelzett
Thonet gyerek,gyermek,ülőke,szék,kisszék,jelzett,ritka
Antik, picike, gyermek Thonet asztalka kis Thonet székkel maximálisan stabil állapotban
Thonet gyerek szék, gyermek etetőszék,antik thonett szék
Ma. Gi olasz dizájnér által készített gyermek ruha akasztó. Thonet. N-24
Gyermek thonet hintaszék
ANTIK THONET GYERMEK SZÉK RESTAURÁLVA