Összes termék (10 tétel)
Ékszer
Fémmunka
Szőnyeg, Textil
Vallás és spiritualizmus
tibeti antik
(10 tétel)
Keresőszó: tibeti antik
Antik tibeti festmény
ANTIK KÉZMŰVES EZÜST VERETES RÉZ TIBETI NEPÁLI SÁRKÁNYOS KANNA KANCSÓ - KÍNA TIBET NEPÁL - AUKCIÓN!!
Antik Régi aranyozott fém tibeti amulett medál Nepál nepáli
KÍNAI SÁRKÁNY ÉS FŐNIX MADÁR KOZMIKUS HARCA JELZETT EZÜST NAGY KARPEREC KARKÖTŐ KARLÁNC TIBET NEPÁL
Antik régi tibeti és nepáli réz és ezüst nyaklánc és nyakek lapislazuli és korall
Antik regi kinai tibeti nepali ezust karperec kezmuves faragott jelzett kinai japan
ANTIK RÉGI KÍNAI TIBETI NEPÁLI EZÜST KARPEREC KÉZMŰVES FARAGOTT JELZETT KÍNA JAPÁN
ANTIK RÉGI KÉZZEL CSOMÓZOTT KÉZI CSOMÓZÁSÚ TIBETI/NEPÁLI/KÍNAI GYAPJÚ SZŐNYEG
Antik régi szép tibeti tigris.
Tibeti jellegű kézműves által készített karkötő