Összes termék (21 tétel)
(20)
ujváry
(21 tétel)
Keresőszó: ujváry
ÉLETKÉP,Ujváry Ferenc aláírással,40x40-s olaj fa (bútor lap)
Újváry Ferenc
Újváry Lajos - Dunamente képcsarnoki címkével,eredeti, üvegezett keretében, 80x 60 cm
Ujváry Ferenc: 1898-? GARANTÁLTAN EREDETI
Ujváry Ignác - Itatás
Ujváry Lajos: Olvasó hölgy,1966
Ujváry Lajos ( 1925-2006 ) , Házak és kerítés című képcsarnokos festménye .
“ Riska “ tehenet ábrázoló festmény , Ujváry I 1911 jelzéssel .
Ujváry Lajos, Műteremben című olaj-vászon festménye
ÚJVÁRY IGNÁC: Életkép
ÚJVÁRY IGNÁC: Vidéki életkép
Újváry Ferenc akvarell
Alföld,Ujváry Lajos olajfestmény
Ujváry Ferenc festmény
Újváry Ferenc
Ujváry Ignác: Visegrádi Dunakanyar 75*101 cm!
Újváry Ignác 1860-1927
1,-Ft Ujváry Lajos festmény
1,-Ft Ujváry Lajos festménye!Eredetiségére garancia van.
Festmény Portré egész alakos kb 80 éves.Szignózott Újváry? szignóval
Újváry Ferenc - Leanderes udvar