Összes termék (9 tétel)
Fémmunka
Gyűjtemény
Porcelán
Üveg
vajdahunyad
(9 tétel)
Keresőszó: vajdahunyad
Gross Arnold (1929-2015) Vajdahunyad
EGY FORINTRÓL - GAZDAG JÓZSEF AKVARELL SZIGNÓVAL - VAJDAHUNYAD VÁRA
EGY FORINTRÓL - GAZDAG JÓZSEF TUSRAJZ SZIGNÓVAL - VAJDAHUNYAD VÁRA
Vajdahunyad vára, rézkarc
E - 0027 - - - Irredenta (reprint) képeslap - Vajdahunyad
Hollóházi dísztányér pár, Budapest jellegzetes látnivalóival. ( Halász-bástya, Vajdahunyad vára)
Hollóházi dísztányér, falitányér pár, Halászbástya és Vajdahunyad várának látképével.Ritka, hibátlan
2 db. dísz pohár - Vajdahunyad vára -piros fehér zöld keretben-matricás- 16 cm. magas-20.sz. eleje
VAJDAHUNYAD VÁRA EZÜSTÖZÖTT ÓN TÁLKA