Összes termék (42 tétel)
Ezüst tárgy
(25)
Fémmunka
Otthon, háztartás kellékei
(10)
Porcelán
vajkés
(42 tétel)
Keresőszó: vajkés
Régi, szép formájú gyöngyház nyelű kenő kés, vajkés
Halfarkú szép 4 db- os vajkés készlet
ANTIK, EZÜSTÖZÖTT, JELZETT ÉS GRAVÍROZOTT PENGÉJŰ VAJKÉS
Ezüst vajkés hegedű fazon
Régi ezüstözött szép 6+1db- os vajkés, halkés készlet
Vaj kés , ébenfa nyéllel 16,6 cm 1
Díszes,Parian Design,porcelánnyelű,ónpengéjű mester vajkés
Ezüstnyelű sajt- és vajkés
Ezüst sajt- és vajkés fémjellel, mesterjellel rozsdamentes pengékkel
2 db ezüst rokoko gyermek vajkés állóm szép munka 2 db súlya 92 gramm hossz 150 mm
Ezüst vajkés( hollandia 1944)
ezüst szecessziós vajkés
Francia Laguiole színes villák, tálaló villa, vajkés és sajtkés (7 db)
Retro,vintage vajkés készlet tartóban,nem használt,retró kés készlet,evőeszköz
RÉGI PORCELÁN NYELŰ VAJKÉS - MAJOLIKA
PORCELÁN NYELŰ VAJKÉS - MAJOLIKA
Régi angol jelzett(ezüst?!) vajkés készlet
ezüst vajkés
4 ezüstözött vajkés
2 db. angol ezüstözött halkés, vajkés.
Szecessziós ezüstözött sajt ,vaj kés
Antik ezüst szecessziós vajkés
4 ezüstözött vajkés
6 darab vajkés kenökés
Ezüst vajkés
KK60 Ezüst vajkés 1929 London 925 fémjelzett
6 db vajkés
2 db-os Zwilling J.A. Henckels Solingen sajtkés és vajkés együtt
Angol ezüst vajkés.
Ap 442 - Angol 1902 antik ezüst vajkés gyöngyház nyél
Ezüstözött E.P.N.S vajkés
Ap 276 - Angol ezüst vajkés
Cukorcsipesz,cukros lapát,vajkés kenőkés 800ft/db
Halkés,vagy vajkés 2db (Nivella Rostfrei)
Rózsás vajkés.
Ezüstözött Vajkés Párban Kagyló Nyéllel 1890
Ezüst vaj kés
Gyönyörű ezüstözött vajkés ratatoule részére!
6 darab Art Deco angol ezüstözött vajkés
EZÜST NYELŰ VAJKÉS
Ezüst vajkés 24g
EZÜST VAJKÉS 3300/DB