Bútor
Tálaló
1900-1949 (15 tétel)
Bútor
Tálaló
(1096)
-1800
1800-1899
(128)
1900-1949
(302)
1950-
(132)
Ismeretlen
(531)
1900-1949
(15)
art deco
art nouveau
barokk
eklektikus
neo-
ónémet
szecesszió
(8)
restaurált
sérült
eredeti
(12)
15 tétel
Bútor
Tálaló
1900-1949
Ónémet, faberakásos furnérozott tálaló szekrény
Viktoriánus stílusú, antik tálaló bútorok az 1900-as évek elejéről
Tálaló
Nagy tálaló közép márvány nélkül
Art deco kis tálaló
Art deco zsúrkocsi
Tálaló
Szecessziós tálaló szekrény,,,alkalmi áron.
Tálaló szekrény garnítúra
TÁLALÓ
Szecessziós tálalószekrények
Antik tálaló szekrény
Tálalószekrény
Zsurkocsi dió fábol
Neobarokk intarziás tálaló szekrény