Ékszer (9 tétel)
Ékszer
(9)
Antik ékszer
Divatékszer
Kézműves ékszer
Új készítésű ékszer
Valódi nemesfém ékszer
Terméktípus
egyéb
fülbevaló
gyűrű
karperec, karlánc, karkötő
medál, bross, kitűző
Anyag
aranyozott fém
ezüst
Kő
ametiszt
egyéb
nincs
onix
türkiz
Téma
virágos
Szín
arany
ezüst
fekete
lila
többszínű
Nem
női
uniszex
(8)
al
(9 tétel)
Keresőszó: al
Ékszer
Pandora ezüst karkötő 2 db Charm-al
Fülbevaló,betűzős ,ezüst ,markazittal,onix-al
Szépen megmunkált antik 9kt-al vastagon bevont karkötő jelzett
Fazettált ametiszt kristály nyaklánc ritka Thomas Sabo ezüst 925-ös charm-al
Régi fém pénzcsipesz ezüst kígyó al korallal és türkizzel
Antik ezüst fülbevaló onix-al
Egyiptomi SZKARABEUSZ motívumos gyűrű 925-ös ezüst ,ál
925-ös sterling ezüst fülbevaló rózsakvarc-al
925 EZÜST ARANYOZOTT MEDÁL + FÜLI RUBINT ÉS CZ-AL