Festmény (46.966 tétel)
(46966)
Antik (1900-ig)
(4628)
Egyéb
(5200)
Kellékek, eszközök
(55)
Kortárs (1949-től napjainkig)
(20538)
Közvetlen a művésztől
(3307)
Modern (1900-1949)
(12417)
Reprodukció, másolat
(821)
Téma
absztrakt
(2903)
akt
(1374)
állatok
(1433)
csatajelenet
(76)
csendélet
(5291)
egyéb téma
(2100)
egyházi
(914)
életkép
(6999)
emberek
(2738)
enteriőr
(449)
hajózás
(450)
mitológia
(161)
portré
(2733)
tájkép
(13589)
tenger
(364)
természet
(722)
történelmi
(178)
utcakép
(2273)
vadászat, halászat
(115)
(824)
További opciók ...
Technika
akril
(1497)
akvarell
(3364)
egyéb
(2161)
olaj
(27148)
pasztell
(1007)
tempera
(543)
vegyes technika
(1933)
(8033)
- 1800
(30)
1800 - 1899
(440)
1900 - 1949
(2238)
1950 - 1969
(788)
1970 - 1989
(838)
1990 - 1999
(321)
2000 -
(1790)
ismeretlen
(531)
(6220)
További opciók ...
absztrakt
(1723)
art deco
(537)
avantgard
(300)
barokk
(298)
biedermeier
(326)
expresszionizmus
(832)
fauvizmus
(44)
futurista
(27)
impresszionizmus
(1574)
keleti
(223)
klasszicizmus
(669)
kubista
(228)
miniatűr
(99)
minimalizmus
(44)
modern
(3720)
naturalista
(2456)
pop art
(54)
poszt-impresszionizmus
(618)
poszt-modern
(143)
realizmus
(1402)
rokokó
(20)
szecesszió
(160)
szimbolizmus
(20)
szocreál
(42)
szürrealizmus
(247)
(29880)
További opciók ...
Hordozó
egyéb
(2333)
fa
(9422)
karton
(5318)
papír
(5568)
vászon
(13798)
(9247)
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
(7383)
közepes (80 cm-ig)
(20095)
nagy (80 cm-től)
(4697)
(13511)
Szignó
nem szignózott
(4141)
szignózott
(32977)
(8568)
(18674)
(15084)
restaurált
(558)
sérült
(773)
(10597)
eredeti
(35933)
ismeretlen
(6553)
(2472)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(24036)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(14762)
nem
(9274)
46.966 tétel
1. oldal / 783
Horváth Erzsébet (Tamás Ervin felesége) Rózsák
Sarah Creek - Kék pillangó című festménye
Festmény Baján Ildikó 50 x 50 cm. Vászon.
Baján Ildikó festmény 50 x 70 cm.
Balatonkenese 59'es strand Károly Ernö festmény
Antik Biedermeier enteriőr festmény 1860 körüli
Eladó balatoni virorlás festmény, balatoni festmény
Tóth-Kovács József(1984-): Ló. Jelzett olajfestmény.
0H325 Régi jelzett utcarészlet akvarell
Körmendi Frim Ervin ragyogó csendélete!
Feszty - körkép, keretezhető reprodukció dobozában
ART DECO NŐI PORTRÉ, JELZETT, 1933.
Böhm Lipót ( Poldi ) - Parkban
Szeift Béla Bohóc 2003
SINKA MÁTYÁS (1921 - 1990) "Falusi tájkép" olaj-vászon, 60 x 80 cm.
B.Kolep Ilona: Pécs / Havihegyi templom.
Szikra János Capri szigete festmény olajkép tájkép tenger modern
Régi férfi portré 19. század
Gallé Tibor-katalógus
Jelzett olaj vászon festmény Alpesi tájkép 100x70 cm
Dél Francia akvarell? egy művésztől galériás keretben utcarészlet
Czinóber - Eredet
Körtvélyessy Magdolna festmény, olaj, karton, 70x54 cm-es kereben
(K) Nagyon szép virág-absztrakt festmény 32x45 cm
(K) Szép absztrakt festmény, jelzett, szignózott 31x41 cm
(K) Szép art deco festmény 50x70 cm
Zentai Pál olajfestmény
Németh Miklós 32 x 23 cm olaj, papír
Két kislány festmény
Rác András - hidegzománc
Ragadozó; 30x30cm, akril, vászon
Papp Oszkár - Deresedő 30 x 21 cm olaj,papír 1986
" KIKÖTŐI ABSZTRAKT KÉKBEN" "festmény farostlemezen 40 x 50 cm
Sugár Gyula: " Nagyrécse, Virághegy ", festmény, 60x80 cm+ kissé sérült kerete, üveglappal
Oszeres részére ! Czakó Rezső: Eredetiség igazolással: SZÁMLÁVAL
El. Kazovszkij jelzéssel olaj,karton festmény, 70 x 50 cm-es. 0190
Kóthay Ernő festmény
Kékkút, zsupos házak
Baján Ildikó festmény 30 x 40 cm.
Vászon festmény absztrakt
Csernó Judit - Fantázia - 1967
Vitorlások a tengeren Fratuli festmény 1934 (K0021)
Layers 50x40cm abstract egyedi kortárs kép
Nagybányai Nagy Zoltán (1904-1981) : Város
Gergely Imre monumentális antik festménye! 90x150cm!
Ismeretlen művész: Öregasszony portré
Magyar festő, 20 sz első fele: Folyóparton
Vízkeleti Witman Etelka (1882-1962) Spanyol szerenád
Bokros László ( 1928 - 2017) Román falu , 1965
Molnár Z. János Olaj-Vászon Csendélet Párban - Rózsa + Kardvirág Festmény
Nagy István szignóval - Férfi portré
Zöld-kék harmónia, Simon Tünde alkotótól, 18x24cm
Husvéth Lajos (1896-1956) nagyméretű olaj, vászon - paraszti életkép a tanyán lovakkal, gémeskúttal
Régi festmény
FRANCIA ART NOUVEAU ORGONÁK GALLE-VÁZÁBAN 1880k 38x55 Passage 10-es méret
6879 Keretezett Wawel vászon bibliai témájú kép
6878 Keretezett Wawel vászon bibliai témájú kép
Csendélet 59x48 cm
(K) Akt festmény 34x49 cm paszpartuval
60
60
80
100
1
2
3
4
5
783
Ugrás erre az oldalra: