Festmény (10 tétel)
(10)
Antik (1900-ig)
Modern (1900-1949)
Reprodukció, másolat
Téma
egyéb téma
életkép
hajózás
tájkép
Technika
olaj
1800 - 1899
(10)
Hordozó
papír
vászon
Legnagyobb méret
közepes (80 cm-ig)
(8)
Szignó
szignózott
restaurált
eredeti
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
nem
1843
(10 tétel)
Keresőszó: 1843
Karl Kaufmann: Erdei tisztás (1843-1901)-alkalmi áron 3 napig-
Karl Kaufmann 1843-1901 (Velence) -Leárazva-
Karl Kaufmann 1843-1901 (Velencei kikötő) -Leárazva-
Karl Kaufmann(1843-1901) Holland kikötő.Olaj-vászon.Szép keretben.
HEYWOOD HARDY 1843-1933 REPRODUKCIÓ!!
Dr.Tanhoffer Lajos (1843-1902) !
Eredeti Kaufmann, Karl (1843-1901)