Festmény (5 tétel)
Kortárs (1949-től napjainkig)
Modern (1900-1949)
Téma
csendélet
egyházi
enteriőr
tájkép
Technika
akvarell
olaj
naturalista
Hordozó
fa
papír
vászon
Legnagyobb méret
közepes (80 cm-ig)
nagy (80 cm-től)
Szignó
nem szignózott
szignózott
sérült
eredeti
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
nem
ment��
(5 tétel)
Keresőszó: ment��
BOZSÓ JÁNOS -Valaki elment-
Festmény, olaj, farost, 55x70 cm+menthető keret, szignós
Dunay János festménye, 75x100+keret, olaj, vászon, menthető állapotú, egyáltalán nem pereg, feszes!
Öreg festmény, talán még menthető! Jó nagy! 73x100
Gyönyörű virágmotívumos akvarell, menthető blondell keretben