Kép, grafika (12 tétel)
(12)
Akvarell
Egyéb
Fametszet
Litográfia
Nyomat
Rézkarc
Téma
egyéb téma
életkép
történelmi
Hordozó
fa
karton
papír
rézlemez
art deco
(11)
1800-1899
1900-1949
Szignó
nem szignózott
szignózott
(7)
eredeti
ismeretlen
korai reprodukció
modern reprodukció
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
honfoglalás
(12 tétel)
Keresőszó: honfoglalás
HONFOGLALÁS ANTIK KÉPNYOMAT
Árpád és követei, metszet 1860, eredeti, fametszet, történelem, Geiger - féle kép, honfoglalás
Antik réz domborkép (Honfoglalás) /1900-as évek eleje/
Munkácsy Mihály: Honfoglalás művének 1920 előtti Kádár Gábor sokszorosítása,Könyves Kálmán Rt.kiadv.
Honfoglalás (nyomat)
Muhits Sándor: Honfoglalás
Antik honfoglalás színes nyomat 10
Munkácsy Mihály-Honfoglalás
Munkácsi Honfoglalása , nagyon szép nyomat ,szép kerettel 100x45+keret
Munkácsy Mihály: Honfoglalás korabeli reprodukciós nyomat
Munkácsy Mihály : Honfoglalás
Budai Tibor (1946 - ) - Honfoglalás