Nyomat
Egyéb téma (37 tétel)
Nyomat
(3766)
Absztrakt
(430)
Akt
(134)
Állatok
(239)
Csatajelent
(15)
Csendélet
(95)
Egyéb téma
(1182)
Egyházi
(168)
Életkép
(366)
Emberek
(299)
Enteriőr
(14)
Hajózás
(21)
Mitológia
(47)
Portré
(160)
Tájkép
(169)
Tenger
(21)
Természet
(122)
Történelmi
(125)
Utcakép
(112)
Vadászat, halászat
(47)
Téma
egyéb téma
(37)
Hordozó
karton
papír
(14)
selyem
vászon
(14)
absztrakt
keleti
klasszicizmus
modern
pop art
(26)
1900-1949
1950-1969
1970-1989
2000-
ismeretlen
(15)
Szignó
nem szignózott
(8)
szignózott
(10)
(19)
(16)
sérült
eredeti
(10)
ismeretlen
(12)
korai reprodukció
modern reprodukció
(10)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(9)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
nem
37 tétel
Nyomat
Egyéb téma
Antik akvarell vagy nyomat 663
Tündéri kép
Ritka Hundertwasser nyomat, vörös kerettel, 1989
René Magritte stílusában, csodás, nagyméretű, jelzett, számozott nyomat. Lenyűgöző!
RÉGI TIBETI NEPÁLI NAGY FALI BUDDHA THANGKA TARA KWAN YIN - TIBET NEPÁL AUKCIÓN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
RÉGI KÍNAI KALLIGRÁFIA SELYEM VÁSZONRA, KÍNA JAPÁN ÁZSIA, AUKCIÓN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aknay János - Angyali Témájú Nyomata - Művészpéldány! Nincs Minimálár!
Pablo Picasso - A beteg gyermek 1903 - nyomat
Aknay János - Angyali Témájú Nyomata - Művészpéldány! NMÁ!!!
Náci Háborús relikvia!
MOLNÁR C. Pál. Nyomat.
MOLNÁR C. Pál. Nyomat.
VASARELY "White and Black" cím"Helion" eredeti 1973 alkotás Vasarely fondation SZÁRAZBÉLYEGZŐ
Angyal (23 cm x 30 cm, kb. 1930-as évek, nyomat)
Fajó János: Absztrakt kép
TIBETI NEPÁLI SELYEM ÉS PAPÍR THANGKA TANGKA HANGING FALI BUDDHA BUDDHISTA
BANKSY VÁSZON NYOMAT DIZÁJN KÉP
Kass János: Judit (A kékszakállú herceg vára sorozat)
Szász Endre nagy méretű szitanyomata .
Baranski E. László rézkarcok
Képes levelezőlap gyűjtemény
JAPÁN KÍNAI PAPÍR NYOMAT KÉPEK, KÍNA ÁZSIA 20 SZÁZAD 11DB
VINTAGE THANGKA BUDDHA BUDDHISTA NYOMAT TIBET/KÍNA 20 SZÁZAD
KÍNAI AKVARELL VÍZFESTÉK VAGY TINTA KŐ NYOMAT PAPÍRRA KÍNA 20 SZÁZAD
EGY FORINTRÓL - GYERMEKEKET ÁBRÁZOLÓ NYOMAT KERETBEN
Derkovits Gyula és Dési Huber István 16 grafikája, Athenaeum nyomda 1949, lapok mérete:25cmX35cm
Antik szentkép nyomat
Szász Endre nyomat.Keretben.
Mária festmény vagy nyomat-?
Extrém régi nyomat? Hagyatékból származik
Régi, igen nagy olajnyomat ! 81 x 58 cm
Régi, igen nagy olajnyomat ! 55 x 70 cm
Reneszánsz festmény nyomat
AKCIÓ! Régi Szinyei nyomat, blondel keretben 53*42 cm
gyönyörű és nagy keretben , művésznyomat !56 x 82 cm
Szecessziós Gustav Klimt Nyomat! 2Db!!!!!
Petőfi a táborban - klasszikus olajnyomat