Kerámia
Csempe (16 tétel)
Kerámia
Csempe
(16)
Egyéb európai kerámia
(8)
Egyéb magyar kerámia
Keleti kerámia
Német kerámia
Zsolnay
Készítő, márka
egyéb európai kerámia
(8)
egyéb magyar kerámia
keleti kerámia
német kerámia
zsolnay
Terméktípus
csempe
(16)
1800-1899
1950-1969
1990-1999
ismeretlen
(8)
antik
art deco
barokk
modern
népi
retro
(7)
Jelzett
jelzetlen
jelzett
(9)
(7)
sérült
16 tétel
Kerámia
Csempe
Kézzel festett csempe...
Mázas kerámia falicsempe 580
Ritkaság! Zsolnay kályha csempék
ANTIK DELFT KÉZZEL FESTETT 1880 AS ÉVEK CSEMPE KERETEZETT FA KERETBEN FALI CSEMPE
Zománcos csempe napraforgós, keretezve
EGY FORINTRÓL - VÉN EDIT OLVASÓ NŐ
Zsolnay kályhacsempe darabok
Wuppertal - eredeti német csempe - kerámia - közlekedés - 20 x 20 cm.
10ft-ról! Gyönyörű Kandalló dísz!
Salvador Dali kerámia csempe "a növény nap"
RÉGI ÉS RETRO FALI HOLLAND KÉK ÉS FEHÉR CSEMPE KERÁMIA 6 DB EGYÜTT!
RÉGI ÉS RETRO FALI CSEMPE KERÁMIA 10 DB EGYÜTT!
Holland csempe fali dísz
Díszcsempék, gyönyörű, kézzel festett, mediterrán jelenetekkel
Holland kerámia fali dísz csempe
Zsolnay díszcsempe