Kerámia
Italos készlet
Egyéb magyar kerámia (19 tétel)
Kerámia
Italos készlet
(440)
Angol kerámia
Egyéb európai kerámia
(53)
Egyéb magyar kerámia
(295)
Francia kerámia
Keleti kerámia
(8)
Német kerámia
(20)
Népi kerámia
(55)
Olasz kerámia
Osztrák kerámia
Készítő, márka
egyéb magyar kerámia
(19)
Terméktípus
italos készlet
(19)
1900-1949
1970-1989
2000-
ismeretlen
(13)
népi
(15)
Jelzett
jelzetlen
jelzett
(16)
(12)
sérült
19 tétel
Kerámia
Egyéb magyar kerámia
Mázas kerámia pálinkás készlet
Pálinkás kerámia különlegesség- készlet
Retro,vintage kerámia boros készlet,szőlős készlet
Retro,vintage kerámia boros készlet,fatörzs készlet
Retro,vintage kerámia boros készlet ,hordó alakú készlet
Retro,vintage fekete-piros kerámia boros készlet
Szombathelyi csorgatott mázas kerámia pálinkás készlet
Régi Miska kancsó 6 poharával. Mónus jelzéssel .
Kerámia pálinkás készlet palack és poharak Tófej
Retro Király kerámia pálinkás készlet 331
Kerámia pálinkáskészlet, ajándék kancsóval!
J.ZWACK&Co HUBERTUS régi, eredeti, gránit füles palack!
Feliratos népi kulacs, mázas cserép néprajz 1930-as évek
1971. Vadászati Világkiállítás emlék kulacs
Zsolnay pálinkás likőrös kupica kupicák kiöntő butella hibátlan
Gorka Géza Munkácsy díjas keramikustól. Horoszkópos pálinkás.