Porcelán (6 tétel)
Porcelán
Hollóházi
Terméktípus
falidísz
tál, tányér
váza
Készítő, márka
hollóházi
1970-1989
2000-
ismeretlen
art deco
modern
Jelzett
jelzett
eredeti
adria
(6 tétel)
Keresőszó: adria
Porcelán
Hollóházi Szász Endre Adria váza és falitányér (gyönyörű állapotban!!!)
Szász Endre hollóházi porcelán adria tál
Hollóházi Szász Endre Adria mintás aranyozott porcelán dísztányér
Hollóházi Szász Endre Adria váza 20cm
Szász Endre 30cm hollóházi adria váza
Szász Endre Adria mintás porcelán váza