Porcelán (34 tétel)
Porcelán
(34)
Drasche
Egyéb porcelán
(25)
Hollóházi
Német porcelán
Terméktípus
egyéb tárgy
figurális, szobor
(31)
Készítő, márka
drasche
egyéb márka, készítő
(18)
hollóházi
lippelsdorf
lomonosov
1900-1949
1950-1969
1970-1989
(26)
antik
art deco
modern
retro
szecesszió
(27)
Jelzett
jelzetlen
jelzett
(21)
(10)
(15)
(7)
sérült
(11)
eredeti
(20)
(14)
menyét
(34 tétel)
Keresőszó: menyét
Porcelán
Polonne porcelán menyét a szovjet érából - 15 cm
Orosz menyét, hermelin figura
Porcelán menyét, hermelin figura
Orosz menyét, nyest porcelán figura
Orosz menyét
Extrém ritka art deco menyét
Vintage Polonne menyét porcelán figura
Drasche rittka artdeco nyest, menyét
Menyét orosz
Drasche, kőbányai ritka figura, menyét
Art Deco menyét (?) porcelán állat figura, talán Gránit
Porcelán menyét figura
Szovjet porcelán menyét, borz, nyest figura
Menyét
Porcelán menyét,nyest
Art deco porcelán menyét nyest
Orosz porcelán menyét 563
Hollóházi menyét, nagyon ritka forma
Drasche art deco menyét, kézi festés
Nagyon ritka Lippelsdorfi menyétet fogó porcelán sas
Orosz porcelán menyét
Retro,vintage orosz porcelán menyét
Orosz porcelán menyét
Ritka,Drasche,menyét figura
Fekete fehér porcelán menyét.
Extrém ritka Hollóházi menyét nyest retro porcelán gyűjtői
Orosz kijevi porcelán art deco hermelin menyét
Wade miniatűr porcelán menyét figura
Drasche menyét
Menyét
OROSZ PORCELÁN MENYÉT PÁRBAN , JELZETT
Porcelán menyét
Menyétes kulacs