Porcelán (15 tétel)
Porcelán
(15)
Alföldi porcelán
Egyéb porcelán
Herendi
Hollóházi
Zsolnay
Terméktípus
csésze, pohár
egyéb tárgy
figurális, szobor
(7)
teás-, kávéskészlet
váza
Készítő, márka
alföldi porcelán
herendi
hollóházi
zsolnay
1800-1899
1950-1969
1970-1989
(9)
antik
art deco
retro
(11)
Jelzett
jelzett
(7)
(8)
(9)
sérült
eredeti
(9)
munkásőr
(15 tétel)
Keresőszó: munkásőr
Porcelán
Herendi munkásőr plakett
Hiollóháza -munkásőr emlék váza
Zsolnay Munkásőr pár "RITKA"!
Hollóházi Munkásőr Katona
Munkásőr jelvénnyel,Hollóházi porcelán kulacs tökéletes állapotban X
Zsolnay : Munkásőr pár 17 x 30 cm
Ritka Zsolnay munkásőr páros.
Zsolnay eozin porcelán tőr 1957-1988 Munkásőr ritka relikvia
Munkásőr emblémával ritka kávéskészlet
Ritka Nagyméretű Herendi Katona/Munkásőr Hölgy
Herendi munkásőr tálka
Katona Munkásőr figura
Herendi szocreál fehér munkásőr lány figura
Zsolnay Munkásőr gyűjtői csésze 2
Zsolnay Munkásőr pár