Porcelán (20 tétel)
Porcelán
(20)
Angol porcelán
Egyéb porcelán
Fischer
Herendi
Zsolnay
Terméktípus
csésze, pohár
(7)
egyéb tárgy
figurális, szobor
tál, tányér
váza
Készítő, márka
egyéb angol porcelán
egyéb márka, készítő
fischer
herendi
royal albert
zsolnay
1800-1899
1900-1949
1950-1969
(15)
antik
keleti
(15)
Jelzett
jelzetlen
jelzett
(13)
(13)
eredeti
(15)
tag
(20 tétel)
Keresőszó: tag
Porcelán
Luk kínai bölcs kézzel festett kínai porcelán, a három keleti bölcs egyik tagja
Zsolnay porcelán vadkacsa pár a madaras sorozat egyik tagja
Zsolnay ételhordó egyik tagja 120 év körüli - gyűjtői régiség
Retro Zsolnay porcelán bögre Moncsicsi sorozat egyik tagja
KÜLÖNLEGES SZECESSZIÓS FISCHER EMIL VÁZA
Régi Herendi karkötő - nyolc tagból áll
Royal Albert "Sheraton sorozat Rosemary" tagja. KÁVÉS.
Royal Albert erdei madár sorozat "Tengelice" tagja. Teás szett
Royal Albert erdei madár sorozat sárgarigó tagja, teás szett
Royal Albert erdei madár sorozat "vörösbegyes" tagja, teás szett
Konyhai angol porcelán tányér Trinity College sorozat egyik számozott tagja paradicsom madaras
Royal Albert vidéki élet sorozat tagja. TEÁS
SÉRÜLT PORCELÁNBABA ÉP TAGOKKAL
Zsolnay antik éthordó egy tagja
Art Deco RITZENHOFF IPANEMA cukortartó egy impozáns sorozat tagja hibátlan!!!
Herendi Könyvtámasz fiú tagja
Hüttl Tivadar, a Herendi RT. tagjának porcelánjai
Porcelán Ételhordó 5 tagú
Royal Albert " Royal Choice széria tagjai közül KÁVÉS szett
Drezdai porcelán majomzenekar egyik tagja